• Şehitkamil , Gaziantep
  • omeryucel810@gmail.com
  • +90(546) 212 2763
  • Çalışma Saatleri: 08:00 – 19:00

Karo Döşeme

Yücel Yapı Seramik olarak Gaziantep ilinde 2006 yılından bugüne tercübeli ekibi ile Karo Döşeme hizmeti vermektedir. Firma Güven, Zamanında teslim ve Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir.

Icon

Fayans Döşeme

Yücel Yapı Seramik olarak Gaziantep ilinde 2006 yılından bugüne tercübeli ekibi ile Fayans Döşeme hizmeti vermektedir. Firma Güven, Zamanında teslim ve Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir.

Icon

Granit Kaplama

Yücel Yapı Seramik olarak Gaziantep ilinde 2006 yılından bugüne tercübeli ekibi ile Granit Kaplama hizmeti vermektedir. Firma Güven, Zamanında teslim ve Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir.

Icon
Yücel Yapı Seramik

Granit Kaplama

Mermer, yumuşak ve uzun ömürlü bir maddedir. Yüzyıllar boyunca gösterdikleri değişimle son halini alan mermerler, magmanın yer yüzüne çıkması ile uğradığı kimyasal reaksiyonların ürünüdür. Çok farklı kullanım alanları vardır. İç mekan veya dış mekanlarda dekoratif olarak kullanılan ve kullanılan alanın mimarisini canlandıran mermerlerin uzun ömürlü kullanım imkanı vardır. Kaplama yapılırken uzun yıllar kullanılacağı göz önünde tutulması oldukça önemlidir. Daha sonraki kullanım yılları içerisinde kırılma, çürüme, çatlama, dökülme gibi durumlar olmaması gerekir.

İletişime Geçin

Profesyonel

Alanında uzman usta kadromuz, tüm işleri profesyonel bir şekilde tamamlamaktadır. Zaman herkes için önemlidir ve zamanında iş teslim prensibimizdir.

Ekonomik

Güncel malzemelerin yanında rekabetçi fiyat politikamız gereği mümkün olan en minimum fiyatlarla projelerinizi hayata geçirmekteyiz.

Ücretsiz Keşif

İlk aşamada ücretsiz ve keşif fiyatlandırma hizmeti veriyoruz, gerekli ölçü ve malzemelerin seçim ve fiyatlandırmasını yapıyoruz bu adımda.

Kaliteli Malzeme Ve İşçilik

Tercübeli ekip ve Kaliteli malzeme ile hayal ettiğiniz beklentiyi gerçekleştiriyor ve garantiliyor.