• Şehitkamil , Gaziantep
  • omeryucel810@gmail.com
  • +90(546) 212 2763
  • Çalışma Saatleri: 08:00 – 19:00

Karo Döşeme

Yücel Yapı Seramik olarak Gaziantep ilinde 2006 yılından bugüne tercübeli ekibi ile Karo Döşeme hizmeti vermektedir. Firma Güven, Zamanında teslim ve Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir.

Icon

Fayans Döşeme

Yücel Yapı Seramik olarak Gaziantep ilinde 2006 yılından bugüne tercübeli ekibi ile Fayans Döşeme hizmeti vermektedir. Firma Güven, Zamanında teslim ve Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir.

Icon

Granit Kaplama

Yücel Yapı Seramik olarak Gaziantep ilinde 2006 yılından bugüne tercübeli ekibi ile Granit Kaplama hizmeti vermektedir. Firma Güven, Zamanında teslim ve Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir.

Icon
Yücel Yapı Seramik

Karo Döşeme

Karo, Fayans, Granit seramik işleri yapılır. Gaziantep karo döşemeci Ömer YÜCEL usta 2006 yılında Gaziantep’de kuruldu. 2006 yılından beri Gaziantep il sınırlarında faliyet göstermektedir. Banyo, mutfak, iç ve dış mekan Karo, Fayans ve Granit döşeme ile ilgili her türlü detayı özel işçiliği montaj ekibi ile siz özel müşterilerimizin her zaman yanında olmuştur. Firmamız güven, zamanında teslim ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir.

İletişime Geçin

Profesyonel

Alanında uzman usta kadromuz, tüm işleri profesyonel bir şekilde tamamlamaktadır. Zaman herkes için önemlidir ve zamanında iş teslim prensibimizdir.

Ekonomik

Güncel malzemelerin yanında rekabetçi fiyat politikamız gereği mümkün olan en minimum fiyatlarla projelerinizi hayata geçirmekteyiz.

Ücretsiz Keşif

İlk aşamada ücretsiz ve keşif fiyatlandırma hizmeti veriyoruz, gerekli ölçü ve malzemelerin seçim ve fiyatlandırmasını yapıyoruz bu adımda.

Kaliteli Malzeme Ve İşçilik

Tercübeli ekip ve Kaliteli malzeme ile hayal ettiğiniz beklentiyi gerçekleştiriyor ve garantiliyor.