• Şehitkamil , Gaziantep
  • omeryucel810@gmail.com
  • +90(546) 212 2763
  • Çalışma Saatleri: 08:00 – 19:00

Karo Döşeme

Yücel Yapı Seramik olarak Gaziantep ilinde 2006 yılından bugüne tercübeli ekibi ile Karo Döşeme hizmeti vermektedir. Firma Güven, Zamanında teslim ve Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir.

Icon

Fayans Döşeme

Yücel Yapı Seramik olarak Gaziantep ilinde 2006 yılından bugüne tercübeli ekibi ile Fayans Döşeme hizmeti vermektedir. Firma Güven, Zamanında teslim ve Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir.

Icon

Granit Kaplama

Yücel Yapı Seramik olarak Gaziantep ilinde 2006 yılından bugüne tercübeli ekibi ile Granit Kaplama hizmeti vermektedir. Firma Güven, Zamanında teslim ve Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir.

Icon
Yücel Yapı Seramik

Fayans Döşeme

Banyo dizaynları söz konusu olduğunda fayans seçimini yaparken yalnızca desen ve şekle dikkat etmek yeterli olur mu sizce? Bize göre bu sorunun cevabı hayır, tabii ki yeterli olmaz, çünkü zemin ve duvarların görünümünü oluşturan şey yalnızca fayansların şekli ve desenleri değil. Banyo gibi yaşam alanları yalnızca mermerden, taştan ya da betondan ibaret olmuyorlar; banyonun ana karakterini genellikle duvar ve zemini kaplayan fayanslar belirliyor. Fayansların nasıl döşendiği, birbirlerine nasıl bağlandıkları da banyoların estetik tarzlarını oluşturmada büyük bir önem taşıyor. Modern fayans döşeme modelleri ise yaratıcı kombinasyonlar ve yenilikçi uygulamalarla bir hayli geniş bir yelpazeye sahip.

İletişime Geçin

Profesyonel

Alanında uzman usta kadromuz, tüm işleri profesyonel bir şekilde tamamlamaktadır. Zaman herkes için önemlidir ve zamanında iş teslim prensibimizdir.

Ekonomik

Güncel malzemelerin yanında rekabetçi fiyat politikamız gereği mümkün olan en minimum fiyatlarla projelerinizi hayata geçirmekteyiz.

Ücretsiz Keşif

İlk aşamada ücretsiz ve keşif fiyatlandırma hizmeti veriyoruz, gerekli ölçü ve malzemelerin seçim ve fiyatlandırmasını yapıyoruz bu adımda.

Kaliteli Malzeme Ve İşçilik

Tercübeli ekip ve Kaliteli malzeme ile hayal ettiğiniz beklentiyi gerçekleştiriyor ve garantiliyor.